Asistent/ka pedagoga Žeranovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 850 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 53, Žeranovice, Zlínský

Společnost Základní škola a mateřská škola Žeranovice hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti učitelů.

Popis pracovní pozice

pracoviště Žeranovice
- SŠ vzdělání, kurz asistent pedagoga, vstřícnost, milá povaha ve vztahu k dětem
- zkrácený úvazek (0,89), zástup do poloviny března 2019
- písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: reditel@zszeranovice

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Základní škola a mateřská škola ŽeranoviceKontaktní osoba:
Mgr. Petra Smolová, ředitelka   +420 774 763 753

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola a mateřská škola Žeranovice (IČO 75023661), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.