Odborný obchodní manažer/ka pro radioelektroniku Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nekázanka 888, Praha, Hlavní město Praha

Společnost IV Service, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji.

Popis pracovní pozice

Odborný obchodní manažer/ka pro radioelektroniku
- specialista se zaměřením na radiotechniku a elektronická zařízení, antenní sestavy, měřící a testovací radioelektronickou techniku a oblast elektromagnetické kompatibility.

Popis činnosti:
- poradenství, příprava a návrhy technického řešení,
- sestavení technických části cenových nabídek,
- komunikace se zahraničními klienty a dodavateli,
- komunikace s odborníky zabývajícími se danou oblastí,
- udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky,
- vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání v oborech elektrotechnického směru,
- nutná výborná znalost českého a pokročilá znalost anglického jazyka, znalost ruského jazyka výhodou,
- samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup a aktivní osobnost,
- řidičský průkaz sk. B výhodou.

Nabízíme:
- smlouvu na HPP na dobu neurčitou, pevnou mzdu, jednosměnný provoz,
- perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru,
- uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností ,
- odpovídající platové ohodnocení,
- práce v pěkném prostředí a dobrém kolektivu v centru Prahy.

Bližší informace na telefonu 251 556 690 nebo mailem na ph@ivservice.cz
Více o nás na stránkách www.ivservice.cz
Budeme se na Vás těšit!

Kontakt

IV Service, s.r.o.

Kontaktní osoba:
DiS. Petr Hladík   +420 251 556 690

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) IV Service, s.r.o. (IČO 24174661), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.