Kuchaři Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olbrachtova 3778, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost LR AUTO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

A11 z:3/1/2019 a:7/1/2019
Pracovní doba - krátký/dlouhý týden.
Požadujeme:
- spolehlivost, zručnost, chuť k práci, praxe nutná.
Nabízíme:
- stravování, prémie.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Kontakt

LR AUTO s.r.o.Kontaktní osoba:
Petra Lehnertová   +420 777 094 334

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LR AUTO s.r.o. (IČO 27847438), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.