Vedoucí sociální pracovník/pracovnice Kolín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Smetanova 1000, Kolín, Středočeský

Společnost SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

První kontakt:
Menšíková Marta Mgr. DiS., tel.: 602 231 233, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: m.mensikova@senecura.cz
osobně: SeneCura SeniorCentrum Kolín, Smetanova 1000, úterý 9 - 10 hod.

Požadavky:
Vzdělání v souladu se zákonem o sociálních službách - zák. č. 108 z roku 2006 §110.

Náplň práce:
Zabezpečovat základní soc.agendu včetně dokumentace standardů kvality péče; řešit sociálně právní problémy klientů; účastnit se jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů; vést potřebnou evidenci agendy, písemnosti a korespondenci v záležitostech klientů; provádět výpočet a realizaci úhrad za pobyt v zařízení a vyplácení důchodů; koordinovat a metodicky vést pracovníky .

Zaměstnanecké výhody:
Výborné platové podmínky, nové prostředí, milý kolektiv, firemní stravování, služební telefon.


Kontakt

SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Marta Menšíková, DiS.   +420 602 231 233

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o. (IČO 06443851, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.