Uklízeči (vyhrazeno pro ozp) Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 6 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Potoční 1094, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost AMBRA - Trade, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

A11 z:4/1/2019 (VYHRAZENO PRO OZP) a:7/1/2019
Úklid v administrativních budovách - kanceláře, chodby, sociální místnosti. Pracovní doba od 05:00 hod., max. od 06:00 hod., max. 4 hod. denně, pracoviště Potoční - bývalý ÚP, anebo Frýdečanka.
Kontakt e-mailem, telefonicky viz výše.

Kontakt

AMBRA - Trade, s.r.o.Kontaktní osoba:
Vladimír Myšinský   +420 725 450 515

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AMBRA - Trade, s.r.o. (IČO 25378830), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.