účetní Provodov-Šonov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 51, Provodov-Šonov, Královéhradecký

Společnost Radek Vik hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní všeobecní.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.

Požadavky: min. úplné středoškolské vzdělání; dobrá znalost účetnictví; znalost ekonomického systému Pohoda Stormware.
Výhodou: předchozí praxe v oboru; dobrá znalost práce na PC; pečlivost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se nové věci.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: autosluzbyvik@seznam.cz nebo telefonicky na tel.: 731 008 060.

Kontakt

Radek VikKontaktní osoba:
Tel.: 731 008 060  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Radek Vik (IČO 60895659), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.