Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení Uherské Hradiště

Inzerát z úřadu práce
Plat: 85 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jaktáře 1752, Uherské Hradiště, Zlínský

Společnost AVEC trade CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení.

Popis pracovní pozice

kompletace kabelových svazků - dočasné přidělení zaměstnanců agenturou, možnost Dohody o prac. činnosti, zajištěné stravování s 55% příspěvkem, příspěvek na dojíždění, možnost přechodného ubytování, osobní kontakt možný po tel. domluvě

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

AVEC trade CZ, s.r.o.Kontaktní osoba:
Tomáš Kokoruďa   +420 572 547 207,775 583 222

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AVEC trade CZ, s.r.o. (IČO 27748057), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.