Lektor/ka anglického jazyka s úrovní C1 Brno

Lokalita pracoviště: Masarykova 506/37, Brno, Jihomoravský
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Koho hledáme:

Hledáme nové posily na individuální doučování anglického jazyka s úrovní C1 pro studenty vysokých škol a dospělé. Pokud Vás baví předávat své znalosti a chcete trávit svůj volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu lektorů ještě dnes!


Naši lektoři jsou pány svého času a organizují si práci jak sami chtějí. Skloubit u nás práci se školou nebo s jinou brigádou není problém. Můžeme Vám nabídnout dlouhodobou spolupráci a podporu při organizaci výuky. Lektoři si u nás vydělají průměrně 4 000 Kč.


Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou, pro začátek nám stačí nadšení, zodpovědný přístup a perfektní znalost předmětu, který chcete učit. Potvrzení o úrovni C1 může představovat certifikát, nebo například VŠ státnice.


Pokud je Vám minimálně 18 let a máte ukončené středoškolské vzdělání, zašlete nám prosím svůj životopis nebo nám zavolejte. Popište nám, které předměty dokážete vysvětlit ostatním, a jaké máte časové možnosti. Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu.Požadujeme

- Perfektní znalost vyučovaného předmětu

- Schopnost předat své znalosti

- Odpovědný a pozitivní přístup

Nabízíme: (proč pracovat u nás?)

- Nabízíme výdělek odpovídající vaší praxi s možností zvýšení po zaučení.

- Lektoři si u nás vydělají průměrně 4 000 Kč za měsíc.

- Zkušenosti s doučováním pro nás nejsou zásadní, nováčkům vše vysvětlíme.

- Neustále rosteme a rozšiřujeme se, můžete s námi proto počítat dlouhodobě.

- Nabízíme časově flexibilní práci, kterou snadno skloubíte se školou nebo s jiným zaměstnáním.

- Máme skvělý tým, který Vám pomůže s organizací výuky.

- Naše učebny můžete využívat v dopoledních hodinách pro samostudium.

- Všem lektorům je k dispozici knihovna s učebnicemi a množství studijních materiálů.

- Počítače, tiskárna a kopírka jsou neustále dispozici - i pro vlastní potřeby.

- Vždy máme připraveno občerstvení, kávu a čaj zdarma.  

- Získáte potvrzení o praxi do své školy.


Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Vzdělávací centrum Populo, z.s.

Horní lán 1257/45
77900 Olomouc
Česká republika

Kontaktní osoba:
Adéla   777828776

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Vzdělávací centrum Populo, z.s. (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.