Adiktolog Sokolov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Marie Majerové 1764, Sokolov, Karlovarský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost KOTEC o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Adiktologové.

Popis pracovní pozice

Způsob kontaktu:
- e-mailem: vs.tp.sokolov@kotec.cz

Upřesňující informace:
Hledáme kolegu/ni Adiktologa do týmu Kontaktního centra Sokolov. Jedná se o ambulantní formu péče o uživatele OPL, dalších závislostí, osob blízkých a s tím spojené další adiktologické služby.

Pracovní doba : Po-Pá 8:00 - 16:30 hod

Kontakt

KOTEC o.p.s.

Kontaktní osoba:
Bc. Jana Kuráková, personální manažerka   +420 739 570 103

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOTEC o.p.s. (IČO 26648415, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.