Asistent pedagoga Jiříkov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čapkova 814, Jiříkov, Ústecký

Společnost Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče Jiříkov hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Čapkova 5, Jiříkov.

Předpoklady a kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících,
psychická způsobilost dle 109/2002 Sb.,
spolehlivost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík

Kontakt: v době 8:00 - 14:00 hodin telefonicky nebo osobně nejlépe po telefonické dohodě, popř. e-mailem

Kontakt

Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče JiříkovKontaktní osoba:
Miroslava Hauzrová, zástupce ředitele   +420 412 338 364

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče Jiříkov (IČO 00412040), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.