Asistent/-ka pedagoga Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 850 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Antonína Sochora 2937, Most, Ústecký

Společnost Mateřská škola, Most, Antonína Sochora 2937, příspěvková organice hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti vychovatelů.

Popis pracovní pozice

ASISTENT/-KA PEDAGOGA
K maturitě je nutné mít absolvovaný nebo právě studovaný kurz pro asistenta pedagoga.
HLÁSIT SE: Samková Miroslava, tel.: 739340150 volat Po - Pá 8:00 - 17:00hod., e-mail: ms.sochora@sochora.ms-most.cz, osobně po telefonické domluvě

Kontakt

Mateřská škola, Most, Antonína Sochora 2937, příspěvková organiceKontaktní osoba:
Miroslava Samková, ředitelka   +420 739 340 150

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mateřská škola, Most, Antonína Sochora 2937, příspěvková organice (IČO 49872214), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.