Brman, barmanka Modřice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 280 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U dálnice 777, Modřice, Jihomoravský

Společnost Gremona, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Barmani.

Popis pracovní pozice

První kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Náplň práce: obsluha hostů na provozovně, manipulace s finanční hotovostí, provádění inventur. Práce v režimu krátký/dlouhý týden (denní/noční směny)
Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, vstřícný přístup k zákazníkům, praxi s daném oboru.

Nabízíme: smlouvu na HPP, netradiční prostředí, kvalitní pracovní zázemí a motivující finanční ohodnocení

Místo výkonu práce: U dálnice 777 OC Olympia, 664 42 Brno

Kontakt

Gremona, s.r.o.Kontaktní osoba:
Tomáš Dadák   +420 603 807 119

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Gremona, s.r.o. (IČO 27710769), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.