Ošetřovatel -ka drůbeže Kravaře

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čemenka 3531, Kravaře, Moravskoslezský

Společnost BEST, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé drůbeže.

Popis pracovní pozice

KO: Paleta Tomáš MVDr., tel.: 725 941 625, e-mail: kravare@best-opava.com
Kladný vztah ke zvířatům.
Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, ranní směny od 6.00 - 14.30 hod., pravidelné střídání směn o víkendech, pracoviště: Farma KRAVAŘE, nástup ihned.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BEST, spol. s r. o.Kontaktní osoba:
MVDr. Tomáš Paleta   +420 725 941 625

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BEST, spol. s r. o. (IČO 46580743), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.