Dělníci Šumperk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Úzká 308, Šumperk, Olomoucký
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Všechny barvy jedním klíčem z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov.

Popis pracovní pozice

Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Práce ve stavebnictví, zednické a stavební práce. V případě, že uchazeč vlastní ŘP B i svoz materiálu a dělníků na pracoviště. Vhodné i pro absolventy. Zaměstnanecké výhody: možnost záloh, svoz do práce zdarma, kariérní růst, služební auto. Kontakt: telefonicky.

Kontakt

Všechny barvy jedním klíčem z.s.

Kontaktní osoba:
David Mojestík, předseda   +420 721 738 115

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Všechny barvy jedním klíčem z.s. (IČO 07179227, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.