Dělníci v oblasti výstavby budov Pohořelice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Pohořelice, Jihomoravský

Společnost N.K. STAV Brno a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov.

Popis pracovní pozice

První kontakt: telefonicky (úterý 8-12hod., čt. 8-12hod.)
Pracovní doba přizpůsobena potřebám zaměstnavatele, dobrý zdravotní stav, flexibilita.
Krátkodobé zaměstnání.

Kontakt

N.K. STAV Brno a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Doležal   +420 775 869 344

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) N.K. STAV Brno a.s. (IČO 26938219), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.