Elektromechanici Rožnov pod Radhoštěm

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hasičská 2643, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský

Společnost CRESSTO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích).

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- Elektrická a mechanická montáž zařízení dle dokumentace
- Mechanická úprava výrobních dílů
- Údržba vybavení dílny
- Kontrola a údržba montážních zařízení a přípravků
Nabízíme:
- Mimořádné roční prémie v podobě 13. a 14. platu, čtvrtletní prémie
- Měsíční osobní ohodnocení
- Jednosměnnou a pružnou pracovní dobu
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky na penzijní pojištění
- Menší pracovní kolektiv
- Perspektivu dlouhodobé spolupráce
- Nástup možný ihned

Kontakt

CRESSTO s.r.o.Kontaktní osoba:
Michal Konvičný   +420 571 843 162

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CRESSTO s.r.o. (IČO 46578048), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.