Výrobní elektrotechnik Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sokolova , Brno, Jihomoravský

Společnost I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

První kontakt telefonicky pracovní dny 07.00-15.00 hod., nebo e-mailem
Pracovní náplň
" realizace elektromontážních vnn, nn prací (kabeláže z RM k pohonům a snímacím prvkům) při výrobě a montáži strojů pro potravinářský průmysl ve výrobě a u zákazníka
Požadujeme
" střední odborné elektrotechnické vzdělání
" praxi v oboru min. 1 rok
" Vyhl. č. 50/1978 Sb., §6
" dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
" samostatnost, důkladnost, komunikativnost a zodpovědnost
" řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
Nabízíme
" zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" odpovídající mzdové ohodnocení
" příspěvek na stravování
" firemní oděv a obuv
" místo výkonu práce - Brno-Horní Heršpice
" nástup možný ihned/dle dohody

Kontakt

I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jindřiška Žáčková   +420 543 427 903(7,00-14,00h)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o. (IČO 44041560), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.