Administrativní pracovník Petrovice II

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 20, Petrovice II, Středočeský

Společnost Lesoservis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Fakturanti.

Popis pracovní pozice

Administrativní pracovník - fakturace, cenové nabídky, expedice.
Možno i na zkrácený úvazek.
V případě zájmu pište nebo volejte.

Kontakt

Lesoservis s.r.o.Kontaktní osoba:
Václav Kádner, jednatel   +420 724 206 002

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lesoservis s.r.o. (IČO 24677914), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.