Fyzioterapeut/ka Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kociánka 1, Brno, Jihomoravský

Společnost Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti s osvědčením.

Popis pracovní pozice

První kontakt osobně - DS Štefánikova 8, Brno, e-mailem nebo telefonicky od 7.00 - 16.00 hod.

Pracovní doba: pondělí až pátek od 7.00 do 15.30hod. Plat - dle platných tabulek, výše dosaženého vzdělání a praxe v oboru, osobní ohodnocení.
Nabízíme:
Obědy hrazeny zaměstnavatelem, čtvrtletní odměny, celoroční vzdělávání.


Kontakt

Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Helena Kolomazníková   +420 531 023 122(7-16h)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace (IČO 70887284), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.