účetní - administrativní pracovník/ce Chrudim

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 31, Chrudim, Pardubický

Společnost Ing. Lucie Korečková hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Topol 31
V případě potřeby je možné se domluvit i na zkrácený úvazek.
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

Kontakt

Ing. Lucie KorečkováKontaktní osoba:
Ing. Lucie Korečková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ing. Lucie Korečková (IČO 06100953), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.