Vedoucí finančního oddělení / hlavní účetní Proboštov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kpt. Jaroše 552, Proboštov, Ústecký
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Mahr, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní.

Popis pracovní pozice

Hlavní účetní zodpovídá za kompletní vedení účetnictví v účetní jednotce v souladu s obecně závaznými právními předpisy, zabezpečuje veškeré činnosti spojené s interním a externím výkaznictvím a zodpovídá za organizační vedení účtárny.

Nutná výborná znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem.
Nutná praxe min. 3 roky.

5 týdnů dovolené, závodní stravování, bonusy, přátelský kolektiv


Kontakt

Mahr, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Kalábová   +420 603 880 074,417 816 795

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mahr, spol. s r.o. (IČO 49098667, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.