Topenář Jeníkov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 30, Jeníkov, Ústecký

Společnost BITTERSMANN A SPOL. s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři ústředního topení.

Popis pracovní pozice

Vhodné i pro absolventy.
Požadujeme pracovitost, svářečská oprávnění a řidičský průkaz výhodou.
V případě zájmu se hlásit telefonicky pondělí - pátek od 7-15 hod nebo zasílat životopis na email.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BITTERSMANN A SPOL. s.r.o.Kontaktní osoba:
Vladimír Bittersmann   +420 603 165 693

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BITTERSMANN A SPOL. s.r.o. (IČO 18383971), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.