Instalatér Ústí nad Labem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 38 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ústí nad Labem, Ústecký

Společnost Lumturi s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři vodovodů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: zakázky v Ústí nad Labem.
Náplň práce: rekonstrukce bytových jednotek a domů, provádění nových vodo-rozvodů, odpadů, vnitřních kanalizací a jiných běžných instalaterských prací.
Požadujeme: vyučení a doložitelná praxe min. 5 let.
Nabízíme: mzdu 38 000,- Kč., možné také na DPP, DPČ.
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní kontakt.

Kontakt

Lumturi s.r.o.Kontaktní osoba:
Tomáš Reif   +420 722 036 004

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lumturi s.r.o. (IČO 29397251), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.