Instalatér / topenář Horní Jiřetín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 7, Horní Jiřetín, Ústecký

Společnost Bilfinger Euromont a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři vodovodů.

Popis pracovní pozice

INSTALATÉR / TOPENÁŘ
Co Vás čeká:
- výměna a instalace zdravotně technického zařízení a rozvodů na stavbě
- instalace rozvodů vody, kanalizace
- instalace rozvodů topení včetně zařizovacích předmětů (radiátory, vany, umyvadla, sprchové kouty, WC, kuchyňské linky, atd.)
- další činnosti a úkoly dle pokynů a příkazů svého přímého nadřízeného
Požadujeme:
- Vyučen v oboru podmínkou
- Praxe v oboru výhodou
- Spolehlivý a zodpovědný přístup
- Řidičský průkaz sk. B výhodou
Zaměstnanecké výhody: 13. Plat, příspěvek na stravování/stravenky, zázemí silné nadnárodní a stabilní společnosti, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, příjemný pracovní kolektiv, 3 dny sick-days
HLÁSIT SE: Olmer Václav, tel.: 602102106, e-mail: petra.janatova@bilfinger.com, osobně pouze po telefonické domluvě

Kontakt

Bilfinger Euromont a.s.Kontaktní osoba:
Václav Olmer   +420 602 102 106

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bilfinger Euromont a.s. (IČO 63147165), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.