Instalatér, topenář - technik údržby České Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Roberta Bosche 2678, České Budějovice, Jihočeský

Společnost Mark2 Corporation Czech a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři vodovodů.

Popis pracovní pozice

Provádění drobných oprav, realizace preventivní údržby dle plánu údržby, činnosti související s odbornými pracemi v oblasti voda-topení, drobné instalatérské, topenářské práce
Požadavky: SOU/SŠ vzdělání, spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, manuální a řemeslnou zručnost, přijemné vystupování, praxe v oboru technického zabezpečení budov výhodou
Nabízíme: zázemí stabilní české firmy, mzda od 28 000 Kč, náborový příspěvek 10 000 Kč, hlavní pracovní poměr, odborná školení, zaměstnanecké fenefity (příspěvek na stravování, prémie), stravování v místě pracoviště, nástup ihned

Kontakt

Mark2 Corporation Czech a.s.

Kontaktní osoba:
Dana Procházková   +420 800 111 112

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mark2 Corporation Czech a.s. (IČO 25719751), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.