Dámský/á krejčí/krejčová Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 740 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Revoluční 127, Liberec, Liberecký

Společnost Garde-Robe spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Krejčí.

Popis pracovní pozice

Praxe nutná, jedná se o zakázkovou výrobu.
Po zapracování zvýšení mzdy.
Hlásit se osobně na adrese Revoluční 127/9, popř. e-mailem nebo telefonicky.

Kontakt

Garde-Robe spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Eva Robovská   +420 603 786 839

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Garde-Robe spol. s r.o. (IČO 25494821), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.