Grilař/ka-kuchař/ka Brniště

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Brniště, Liberecký
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost FT & Catering s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Požadujeme: nadšení pro vaření a gastronomii, vítáme předchozí praxi, avšak není podmínkou, trpělivost a odolnost vůči stresu, příjemné vystupování pro kontakt se zákazníky na cateringových akcích dále pečlivost, spolehlivost a schopnost zorganizovat si svůj čas a práci, práce o víkendech.
V rámci pracovní náplně se jedná o sestavení menu před každou akcí, vaření a grilování pokrmů na akcích a jejich příprava dle sestaveného menu a receptur. Kontrolovat a ručit za odpovídající kvalitu podávaných jídel.
Dodržovat zadané hygienické standardy .
Práce během víkendů nejčastěji, nebo v pátek.
Řidičský průkaz skupiny B, řidičské oprávnění na přívěs výhodou.
Nabízíme:
možnost pracovat na zajímavých místech a akcích, práci na čerstvém vzduchu, možnost seberealizace, osobního růstu a rozvoje, flexibilní pracovní dobu a individuální přístup ke každému zaměstnanci
První kontakt emailem nebo telefonicky.
Pozice je vhodná i pro cizince, absolventy, mladistvé do 18 let a OZP

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

FT & Catering s.r.o.

Kontaktní osoba:
Tereza Kubíčková, jednatelka   +420 731 467 434

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FT & Catering s.r.o. (IČO 04772237, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.