Kuchař/ka Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kociánka 93, Brno, Jihomoravský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Centrum Kociánka hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem.

Požadujeme:
- vyučení v oboru kuchař/ka
- praxi ve stravování alespoň 1 rok
- zdravotní průkaz, znalost hygienických předpisů a norem
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, dobrou fyzickou kondici

Popis pracovní pozice:
- vaření a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků
- příprava jídel studené kuchyně
- ovládání kuchyňských přístrojů a manipulace s nimi

Mzda 14.000 - 17.000 Kč + osobní ohodnocení

Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní organizace
- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit - bazén, sauna, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvky na kulturní a sportovní akce, vitamínové balíčky aj.)
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně