Kuchař/ka Český Brod

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žižkova 282, Český Brod, Středočeský

Společnost Nemocnice Český Brod s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

První kontakt:
Jana Klimptová, tel.: 321 610 868, 7 - 14 hod,
e-mail: klimptova.jana@nem-cb.cz,
osobně: Po - Pá 8 - 9 hod (předem zavolat).

Požadujeme:
Vyučení v oboru, pracovitost, spolehlivost, zdravotní průkaz, praxe výhodou.

Pracovní doba:
Po-Pá 6-18 hod., So-Ne 6-16 hod. střídání po 2 dnech.

Kontakt

Nemocnice Český Brod s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Klimptová   +420 321 610 868

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nemocnice Český Brod s.r.o. (IČO 27161838), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.