Kuchař/-ka Kratonohy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 140, Kratonohy, Královéhradecký

Společnost Základní škola a mateřská škola, Kratonohy, okres Hradec Králové, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

KUCHAŘ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.2.2019
- Nabízíme: příspěvek na stravování a dovolenou, 5 týdnů dovolené
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: zs.kratonohy@post.cz

Kontakt

Základní škola a mateřská škola, Kratonohy, okres Hradec Králové, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Monika Bisová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola a mateřská škola, Kratonohy, okres Hradec Králové, příspěvková organizace (IČO 70984981), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.