Laborant Ústí nad Labem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Revoluční 1930, Ústí nad Labem, Ústecký

Společnost Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: měření fyzikálních veličin, obsluha laboratorních přístrojů a zařízení, hodnocení výsledků analýz, měření vzorků, příprava, úprava, ukládání a likvidace laboratorních vzorků, příprava pomocných roztoků a činidel, příprava odměrných a standardních roztoků.
Požadujeme: ÚSO v chemickém oboru, praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: mzdu 21 500,- Kč., zvýhodněné stravování, týden dovolené navíc.
Kontakt: Petra Rollingerová, personální oddělení, tel.: 477 162 270, rollingerova@spolchemie.cz
od 08:00 do 15:00 hod.

Kontakt

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnostKontaktní osoba:
Petra Rollingerová   +420 477 162 270

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost (IČO 00011789), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.