Laborant/ka - vážná Slaný

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 1579, Slaný, Středočeský

Společnost AgroZZN, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Laboratorní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, výhodou je znalost problematiky laboratorních rozborů a zemědělských komodit, základní znalost práce na PC.
Pracovní náplň:
provádění vážení na mostní váze a vedení evidence, odběru vzorků a laboratorních prací při úpravě a analytických rozborech rostlinných produktů, sledování a evidence jakosti uskladněných komodit.
Nabízíme:
dovolenou 5 dnů navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, servis školení.

Osobní kontakt s doporučenkami možný každé pondělí od 8:00 do 10:00 hodin na adrese Pražská 1579, Slaný, pí. Vaníčková, č.tel. 722 071 967.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

AgroZZN, a.s.Kontaktní osoba:
Václav Jugl   +420 724 052 033

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AgroZZN, a.s. (IČO 45148082), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.