Laborant/ka - vážná Slaný

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 1579, Slaný, Středočeský

Společnost AgroZZN, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Laboratorní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, výhodou je znalost problematiky laboratorních rozborů a zemědělských komodit, základní znalost práce na PC.
Pracovní náplň:
provádění vážení na mostní váze a vedení evidence, odběru vzorků a laboratorních prací při úpravě a analytických rozborech rostlinných produktů, sledování a evidence jakosti uskladněných komodit.
Nabízíme:
dovolenou 5 dnů navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, servis školení.

Osobní kontakt s doporučenkami možný každé pondělí od 8:00 do 10:00 hodin na adrese Pražská 1579, Slaný, pí. Vaníčková, č.tel. 722 071 967.