Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kováků 788, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Asian SPA - thajské, čínské masáže a terapie s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Kováků č.p. 788/10, Smíchov, Praha 5
Znalost thajské masáže - lávové kameny, olejová + tradiční thajská. Požadujeme certifikát z Thajska

Kontakt

Asian SPA - thajské, čínské masáže a terapie s.r.o.Kontaktní osoba:
Červenková   +420 777 232 574

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Asian SPA - thajské, čínské masáže a terapie s.r.o. (IČO 05431387), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.