Servisní technik - opravy bankomatů Krupka

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Dolní drahou 105, Krupka, Ústecký

Společnost CTDI Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

Zabýváme se opravou elektroniky, vnitřků bankomatů, dále opravujeme notebooky, základové desky, čtečky do skladu, scannery, apod. Máme působnost ve více jak 100 zemích po celém světě.
Aktuálně hledáme kandidáty na pozici SERVISNÍ TECHNIK - opravy bankomatů
Náplň práce:
* Oprava mechanicko/ elektronických zařízení.
Co očekáváme:
* Minimálně SOU/SŠ vzdělání!
* Předchozí pracovní zkušenost v průmyslové hale, v obdobném pracovním zaměření.
* Zkušenost s opravou elektroniky - velkou výhodou.
* Manuální zručnost, spolehlivost, produktivita, týmová spolupráce.
* Dobrý zrak - malé součástky.
Co můžeme nabídnout:
* Vstupní zaškolení.
* Zajímavou práci v perspektivním oboru IT, elektroniky.
* Zaměstnání v nové moderní společnosti.
* 5 týdnů dovolené, stravenky (100kč/den), půlroční odměny, firemní akce.
* Pracovní smlouva na rok, poté prodloužení na neurčito.
Podmínkou je zaslání aktuálního životopisu na email: jana.kucerova@ctdi.com!

Kontakt

CTDI Czech s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Kučerová   +420 417 568 333

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CTDI Czech s.r.o. (IČO 03316971), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.