Seřizovač a obsluha strojů Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křenová 186, Brno, Jihomoravský

Společnost PAPÍRNY BRNO a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Profesní životopis zasílejte na e-mail prikrylova@papbrno.cz.

Náplň práce: Seřizování a zajištění chodu linky na výrobu výrobků z papíru.
Výše mzdy 17.000 měsíčně + odměny
Nástup ihned.

Kontakt

PAPÍRNY BRNO a.s.Kontaktní osoba:
Věra Přikrylová, personální pracovnice   +420 543 564 251

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PAPÍRNY BRNO a.s. (IČO 49970933), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.