Technik v oddělení kvality ovzduší Ústí nad Labem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 760 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kočkovská 2699, Ústí nad Labem, Ústecký

Společnost Český hydrometeorologický ústav, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Meteorologové.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Kočkovská č.p. 2699/18, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Český hydrometeorologický ústav pobočka Ústí nad Labem přijme:
SŠ technického zaměření, praxe 1 rok v oboru elektrotechniky
Ostatní předpoklady:
znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B (řidičský průkaz skupiny C výhodou), schopnost manipulovat s těžkými břemeny
Termín nástupu: okamžitě
Kontakt: Přihlášky k výběrovému řízení s kontaktem a profesním životopisem zasílejte na adresu: placha@chmi.cz nebo Český hydrometeorologický ústav, oddělení kvality ovzduší, Kočkovská 18, 400 11 Ústí n. L.
Více informací www.chmuul.org nebo tel: 724522390

Kontakt

Český hydrometeorologický ústav, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Ing. Helena Plachá   +420 724 522 390

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Český hydrometeorologický ústav, příspěvková organizace (IČO 00020699), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.