Mistr ve stavebnictví, technik Litvínov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Litvínov, Ústecký

Společnost Sarnaroof s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví.

Popis pracovní pozice

MISTR VE STAVEBNICTVÍ, TECHNIK
- podmínka ŘP sk. B, praxe v oboru izolací, klempířství výhodou - naše firma se zabývá převážně hydroizolací plochých střech.
Zaměstnanecké výhody: HPP na dobu neurčitou, jednosměnný provoz
HLÁSIT SE: Büttnerová Tereza, tel.: 603745189 volat 7:00 - 15:30hod., e-mail: tereza.buttnerova@sarnaroof.cz, osobně po telefonické domluvě

Kontakt

Sarnaroof s.r.o.Kontaktní osoba:
Tereza Büttnerová   +420 603 745 189

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Sarnaroof s.r.o. (IČO 01434381), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.