Operátor elektrovýroby Krupka

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Eduarda Proppera 694, Krupka, Ústecký

Společnost BMK Czech Technologies s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: zkušenost s montáží v elektrotechnice výhodou - časová flexibilita - ochota pracovat ve směnném (3 směny) provozu - dobrý zdravotní stav - schopnost a ochota se učit. První smlouva na 6 měsíců. V případě dobrých pracovních výsledků a morálky možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Nabízíme: stravenky, příplatky za mimořádné směny, dovolená navíc, 13.plat
V případě zájmu poslat email na prace@bmk-group.cz

Kontakt

BMK Czech Technologies s.r.o.Kontaktní osoba:
Kateřina Baierová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BMK Czech Technologies s.r.o. (IČO 03683371), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.