Operátoři výroby Mladá Boleslav

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 054 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 125, Mladá Boleslav, Středočeský

Společnost LINTAR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Bezděčín č.p. 125
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail: fedorchuk0203@gmail.com, kancelar@lintar.cz nebo osobně: na adrese místa výkonu práce, 14.1.2019 a 21.1.2019 vždy 8-12 hod.

Bezúhonnost, základní znalost ČJ, zdravotní způsobilost druhé a třetí kategorie, manuální zručnost, směnný provoz.

Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, příspěvek na dopravu.

Kontakt

LINTAR s.r.o.Kontaktní osoba:
Sergej Fedorchuk   +420 774 644 859

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LINTAR s.r.o. (IČO 06949479), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.