Pracovník pro výrobu meziskelních příček Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 130 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Nové Hospody 1151, Plzeň, Plzeňský

Společnost " IZOS s.r.o. " hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků.

Popis pracovní pozice

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: recepce@plzen.izos.org
Náplní práce je výroba meziskelních příček.
Požadujeme manuální zručnost a spolehlivost.
Pozice je vhodná i pro absolventy. Termín nástupu dle domluvy.

Zaměstnanecké výhody: Příspěvěk na stravování 50%


www.izosplzen.cz


Kontakt

" IZOS s.r.o. "Kontaktní osoba:
Daniela Gruberová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) " IZOS s.r.o. " (IČO 47285338), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.