Pomocný montér průmyslových a privátních vrat hörmann Ústí nad Labem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Valech 815, Ústí nad Labem, Ústecký

Společnost InCompany s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Na Valech č.p. 815/1a
Bukov, Ústí nad Labem.
Jedná se o práci: montáž vrat, montáž límců, nátěry mostů -práce po celé ČR - doprava zajištěna.
Požadujeme: vyučení., ŘP skup. B.
Nabízíme: mzdu 100 - 150,- Kč/hod., možnost i na DPP, DPČ.
Kontakt: telefonicky.

Kontakt

InCompany s.r.o.Kontaktní osoba:
Renata Polívková Seifertová   +420 604 762 400

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) InCompany s.r.o. (IČO 02612241), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.