Mzdový/mzdová účetní Chvaletice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K Elektrárně 226, Chvaletice, Pardubický

Společnost KASI FOUNDRY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mzdoví účetní.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Chvaletice.
Požadujeme:
- dokončené středoškolské vzdělání
- praxe v oboru min. 5 let
Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké benefity ( stravenky, příspěvek na kulturu, sport, dovolenou).
První kontakt telefonicky (PO - PÁ, 8:00 - 14:00) nebo e-mailem - své životopisy zasílejte do 25.1.2019

Kontakt

KASI FOUNDRY a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Lukáš Kuchyňka   +420 731 634 716

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KASI FOUNDRY a.s. (IČO 06177930), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.