Manažer nákupu Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tylova 1, Plzeň, Plzeňský

Společnost TS Plzeň a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Nákupčí.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: aktivní vyhledávání vhodných dodavatelů, nakupování přidělených položek materiálu, kontrola průběhu dodávky, řešení reklamací, spolupráce s ostatními odděleními, příprava a zpracování smluv. Požadujeme: VŠ/SŠ, zkušenosti v obl. nákupu technických materiálů výhodou, řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: Pracovní doba 37,5 hod. týdně, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravování

Kontakt

TS Plzeň a.s.Kontaktní osoba:
Jitka Soukupová   +420 377 336 244

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TS Plzeň a.s. (IČO 25240293), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.