Nástrojař Nové Veselí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žďárská 313, Nové Veselí, Vysočina

Společnost PLASTIA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nástrojaři.

Popis pracovní pozice

Hlavní náplň práce: práce na vstřikovacích formách, údržba a opravy sériových forem, provádění změn, úprav, příprava nových forem, apod. - práce ve 2-směnném provozu. Požadujeme: vyučení v technickém oboru, orientace v technické dokumentaci a výkresech, manuální zručnost. Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, zaškolení a možnost dalšího vzdělávání, bonusy v rámci motivačního systému, finanční ohodnocení dle znalostí a praxe.
V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím, zašlete Váš životopis na adresu kmentova@plastia.cz.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

PLASTIA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Kmentová, personalista   +420 608 101 190

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PLASTIA s.r.o. (IČO 60720981, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.