Nástrojář lisovacích nástrojů v automobilovém průmyslu Košťany

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Hampuši 114, Košťany, Ústecký

Společnost DTI EUNORMALIE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nástrojaři.

Popis pracovní pozice

Zkušenosti v automobilovém průmyslu minimálně 10 let.
Flexibilnost a ochota cestovat v rámci celé EU.
Samostatnost.
Řidičský průkaz sk. B.
Slušné jednání.
Znalost jazyka německého a anglického v pokročilém stupni.
Umět číst technické výkresy a měřící protokoly.

Kontakt

DTI EUNORMALIE s.r.o.Kontaktní osoba:
Christian Schneider  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DTI EUNORMALIE s.r.o. (IČO 02257718), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.