Obchodní asistent Jindřichův Hradec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karlov 42, Jindřichův Hradec, Jihočeský
Vloženo před 17 dny
Aktualizováno před 16 dny

Společnost DATA-NORMS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: vyhledávání nových obchodních příležitostí, komunikace o požadavcích klienta, příprava prezentací a nabídek a účast na obchodních jednáních. Budete se aktivně podílet na uvádění naší nové aplikace určené pro administrativní podporu sportovních a jiných spolků na český trh. Nedílnou součástí pracovní náplně je tvorba marketingových materiálů a podkladů a aktivní komunikace se zájemci o naše služby.

Kontakt

DATA-NORMS s.r.o.

Kontaktní osoba:
Zasílat životopis  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DATA-NORMS s.r.o. (IČO 25161172, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.