Obchodní asistent/ka Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 120 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hybešova 985, Brno, Jihomoravský

Společnost Tomáš Hollmann hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem: hana.sindelkova@bcas.cz
Nabízíme práci v příjemném kolektivu, možnost sebevzdělávání a seberealizace, finanční benefity.
Požadujeme příjemné vystupování, chuť učit se novým věcem, komunikativnost, práce s PC.
Nabízíme: zvláštní prémie, flexibilní pracovní doba

Kontakt

Tomáš HollmannKontaktní osoba:
Bc. Tomáš Hollmann   +420 733 755 822

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tomáš Hollmann (IČO 74146777), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.