Obchodní referent/ka Mošnov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Gen. Fajtla 370, Mošnov, Moravskoslezský

Společnost JOB AIR Technic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

z.: 7.1.2019
Pracovní místo vhodné i pro cizince a občany EU
Náplň: Řízení a spolupráce při realizaci obchodních zakázek, příprava podkladů k zakázkám, analýza trhu, péče o zákazníky, cenové nabídky, reprezentace společnosti na jednáních s obchodními partnery.
Požadujeme: schopnost práce v týmu, komunikační a vyjednávací schopnosti, samostatnost, preciznost, spolehlivost, časová flexibilita, anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
Příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování, 2sickdays,týden dovolené nad zákonný rámec,zvýhodněné pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, vedení účtu u RB zdarma,sleva na firemní výrobky v rámci skupiny Czechoslovakgroup, systém vzdělávání
Zasílejte životopisy na email: jobs@jobair.cz.

Kontakt

JOB AIR Technic a.s.

Kontaktní osoba:
Petra Martínková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JOB AIR Technic a.s. (IČO 27768872), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.