Obchodní zástupce/ -kyně Litvínov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tylova 541, Litvínov, Ústecký

Společnost LIMMIT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ -KYNĚ
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz sk. B
- uživatelská znalost software MS Office (outlook, Word, Excel a Google)
NÁPLŇ PRÁCE:
- zprostředkování retailového obchodu - auto - pojištění, privátní majetek a odpovědnost, cestovní pojištění
HLÁSIT SE: Roškot Milan, tel.: 476755757, e-mail: sekretariat@limmit.cz, osobně po telefonické domluvě.

Kontakt

LIMMIT s.r.o.Kontaktní osoba:
Milan Roškot   +420 476 755 757

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LIMMIT s.r.o. (IČO 25413201), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.