Obsluha čerpací stanice Vojtanov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 105, Vojtanov, Karlovarský

Společnost Ing. Karel Šlegr hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků.

Popis pracovní pozice

Profese: Obsluha čerpací stanice RoBiN OIL Vojtanov. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Pracovní doba: Po-Ne dle plánu směn (12-ti hodinové směny, denní směny 06:00-18:00, noční směny 18:00-06:00). Požadujeme: praxe vítána, částečná znalost NJ, spolehlivost, zájem pracovat, komunikační schopnosti, smysl pro týmovou práci, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, perspektiva, motivační finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, slušné jednání, dobrý kolektiv. Kontakt pro zájemce: telefonicky – 603 245 601 anebo e-mailem – karel.slegr@gmail.com.